Virtuálna spomienka

V─Ćaka virtu├ílnej spomienke m├íte mo┼żnos┼ą zaspom├şna┼ą si na zosnul├ęho a o┼żivi┼ą svoje star├ę spomienky. QR k├│d na pomn├şku je jedine─Źn├í pr├şle┼żitos┼ą ako pripom├şna┼ą ┼żivoty na┼íich najbli┼ż┼í├şch ─Źo najdlh┼íie.

Virtuálna spomienka

Strata bl├şzkej osoby je pre ka┼żd├ęho ─Źloveka ve─żmi bolestivou z├íle┼żitos┼ąou.┬á─îas plynie a┬á┼żia─ż, nevr├íti ─Źo vzal, zostan├║ len spomienky. Virtu├ílna spomienka predstavuje miesto kde m├┤┼żete o┼żivi┼ą pr├şbeh V├ím bl├şzkej osoby.┬á

N├ípisy na n├íhrobn├Żch kame┼łoch s├║ ─Źasto obmedzen├ę priestorom. V─Ćaka virtu├ílnej spomienke v┼íak m├íte mo┼żnos┼ą zaspom├şna┼ą si na zosnul├ęho a o┼żivi┼ą svoje star├ę spomienky.┬á

QR k├│d na pomn├şku je jedine─Źn├í pr├şle┼żitos┼ą ako pripom├şna┼ą ┼żivoty na┼íich najbli┼ż┼í├şch ─Źo najdlh┼íie. Podstatou virtu├ílnej spomienky / QR k├│du na pomn├şku je zachova┼ą ─Źo najviac spomienok na svojich bl├şzkych zosnul├Żch, spomienok, ktor├ę m├┤┼żete odovzd├íva┼ą ─Ćal┼í├şm a ─Ćal┼í├şm gener├íci├ím.

Jednohrob

Ako funguje
virtuálna spomienka ?

Na na┼íej str├ínke si m├┤┼żete vytvori┼ą jednoduch├Ż virtu├ílny ┼żivotopis, ku ktor├ęmu v├ím bude vygenerovan├Ż QR k├│d. Plechov├║ do┼íti─Źku s QR k├│dom ulo┼ż├şte na pomn├şk / n├íhrobok. ┼Żivotopis zosnul├ęho m├┤┼że obsahova┼ą fotografie, origin├ílne dokumenty, hist├│riu rodiny, pr├şbuzn├Żch ─Źi ┼ípeci├ílne ├║daje. 

QR k├│d so ┼żivotopisn├Żm profilom zosnul├ęho si m├┤┼żete objedna┼ą so zaheslovan├Żmi d├ítami iba pre v├ís a va┼íu rodinu, alebo sa m├┤┼żete podeli┼ą o svoje spomienky s n├ív┼ítevn├şkmi hrobov├ęho miesta verejn├Żm profilom zosnul├ęho. ─Żudia tak m├┤┼żu behom prech├ídzky po cintor├şne detailnej┼íie zaspom├şna┼ą na svojich predkov, sl├ívne osobnosti ─Źi spozna┼ą minulos┼ą in├Żch zosnul├Żch.

1.

Pod─ża vzoru vypln├şte ┼żivotopis zosnul├ęho

2.

Spolu s vyplnen├Żm ┼żivotopisom n├ím za┼ílete fotografie alebo dokumenty

3.

Vytvor├şme podstr├ínku zosnul├ęho a vygenerujeme QR k├│d

4.

Vytvor├şme plechov├║ do┼íti─Źku s QR k├│dom

5.

Do┼íti─Źku s QR k├│dom nain┼ítalujete na pomn├şk

6.

Cez ─Ź├şta─Źku QR k├│dov si m├┤┼żete pozrie┼ą ┼żivotopisn├Ż profil zosnul├ęho vo svojom smartphone

Virtuálna spomienka

95
  • Vytvorenie virtu├ílnej spomienky
  • Pren├íjom miesta na serveri na 3 roky
  • vytla─Źenie QR k├│du na hlin├şkov├║ tabu─żku so samolepiacim ┼ít├ştkom

Prenájom miesta na serveri

Pred─║┼żenie
30
  • Pren├íjom miesta na serveri na
    3 roky

Vytla─Źenie QR k├│du

Op├Ątovn├ę vytla─Źenie k├│du
15
  • vytla─Źenie QR k├│du na hlin├şkov├║ tabu─żku so samolepiacim ┼ít├ştkom

Máte záujem o virtuálnu spomienku?

Virtu├ílna spomienka je jednoduch├Ż sp├┤sob ulo┼żenia inform├íci├ş o┬ázosnulom formou QR k├│du. Priamo pri hrobovom mieste m├┤┼żete z├şska┼ą inform├ície o┬ázosnul├Żch. Do┼íti─Źka je vhodn├í na v┼íetky typy n├ípisn├Żch dosiek a epitafy.

Zachovajte ─Źo najviac spomienok na svojich bl├şzkych zosnul├Żch. Spomienok, ktor├ę m├┤┼żete odovzd├íva┼ą ─Ćal┼í├şm a ─Ćal┼í├şm gener├íci├ím

Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Nap├ş┼íte n├ím

Vyberte si slu┼żbu