1. Home
  2. /
  3. Materiály

KAMENÁRSTVO BERINO

Materiály

Kvalitný materiál je základom pre každý dobre vyzerajúci pomník. V našom kamenárstve  Berino Bratislava preto pracujeme len s najkvalitnejšími prírodnými kameňmi akými sú žula mramor.  Je našim cieľom aby pomníky, ktoré vyrobíme vydržali krásne desiatky rokov a odolali nepriaznivým poveternostným vplyvom – ďaždu, mrazu, snehu, horúčave. 

Kamenárstvo Berino Bratislava vám preto ponúka cenovo dostupné náhrobné kamene, pomníky a pamätníky, jednohroby, dvojhroby, špecifické hroby a hrobky, urnové hroby a nápisné dosky vyrobené z najkvalitnejšej žuly a mramoru, v rôznej hrúbke a rozličných farebných prevedeniach.

Materiál - Žula Himalaya

Materiál - ŽUla

Žula – inak nazývaná aj granit je najodolnejší prírodný kameň používaný v cintorínskej architektúre. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, najmä škrabancom. Zároveň spoľahlivo odoláva vysokým teplotám aj mrazom. Jej najväčším pozitívum však je to, že si vyžaduje len minimálnu údržbu. Preto je pri výrobe pomníkov najvyhľadávanejšia.

Materiál - Mramor

Mramor – je rovnako ako žula, prírodný kameň. Minerály a soli z ktorých je zložený mu dodávajú rôzne zaujímavé farby a odtiene.  Na rozdiel od žuly je však krehkejší, o niečo náchylnejší na poškriabanie a na zachovanie jeho krásy je potrebné vynaložiť väčšiu starostlivosť. Je však výbornou alternatívou v prípade, ak si z finančného hľadiska nemôžete dovoliť náhrobný kameň zo žuly

Kamenárstvo Berino Bratislava
vám ponúka:

Výber materiálu je iba na vás

Konfigurátor hrobu

Vyskúšajte si tiež, ako bude vami vybraný pomník vyzerať! V našom konfigurátore hrobu si zvoľte materiál a farbu pomníka aj náhrobku . Vašu vizualizáciu vám následne radi naceníme.

Kamenárstve Berino Bratislava nájdete tie najkrajšie a najkvalitnejšie žulové a mramorové hroby na mieru pre svojich blízkych. V rámci bohatej ponuky cintorínskej architektúry si u nás môžete vybrať: jednohrobydvojhrobyurnové pomníkynápisné dosky, ale aj vkusné doplnky – vázy, lampáše, kríže.  Vyskúšajte aj náš konfigurátor hrobov

Potrebuje váš starý náhrobný kameň obnoviť? Radi pre vás zabezpečíme aj čistenie hrobu a rekonštrukciu hrobu.

Našimi cenami budete príjemne prekvapený, či už si vyberiete akciové alebo bežné typy hrobov so širokého spektra materiálov. 
Pre obce tiež staviame moderné urnové steny – kolumbáriá. Našu prácu nájdete už na takmer všetkých cintorínoch v Bratislave a okolí

Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Napíšte nám

Vyberte si službu