1. Home
  2. /
  3. Novinky
  4. /
  5. Pom├íhame skr├í┼í─żova┼ą okolie ┼ík├┤l

KAMENÁRSTVO BERINO

Pom├íhame skr├í┼í─żova┼ą okolie ┼ík├┤l

Pom├íhame skr├í┼í─żova┼ą okolie ┼ík├┤l - Z┼á Nobelovo n├ímestie 6

Aj ked je pr├íca s kame┼łom na┼íim najv├Ą─Ź┼í├şm kon├ş─Źkom, s rovnak├Żm nad┼íen├şm sa zap├íjame┬á do aktiv├şt, ktor├ę pom├íhaj├║ z├║tulni┼ą prostredie kde ┼żij├║ a vyrastaj├║ na┼íe deti.┬á Preto sme ve─żmi radi, ┼że sme mohli pom├┤c┼ą a sponzorova┼ą realiz├íciu pekn├ęho projektu v jednej z bratislavsk├Żch ┼ík├┤l – Z┼á Nobelovo n├ímestie 6 v Petr┼żalke.

Nová predzáhradka pri vstupe do školy

Okolie vstupu do ┼íkoly u┼ż rokmi sch├ítralo a vy┼żadovalo si opravu┬á a revitaliz├íciu. Chceli sme, aby deti chodili op├Ą┼ą do ┼íkoly s rados┼ąou a ├║smevom na tv├íri, a tak sme nev├íhali, prilo┼żili ruku k dielu┬á a┬á postarali sa┬á o v├Żsadbu kvetinovej v├Żzdoby pred vstupom do ┼íkoly.

Odteraz┬á bude de┼ąom aj pani u─Źite─żk├ím ka┼żdodenn├║ cestu do a zo ┼íkoly spr├şjem┼łova┼ą┬á tak├íto pekn├í predz├íhradka.┬á

─ÄAKUJEME┬á Z┼á Nobelovo n├ímestie 6 za skvel├║ spolupr├ícu a mil├ę po─Ćakovanie ­čÖé

Aj v─Ćaka sponzorsk├ęmu pr├şspevku firmy BERINO sa n├ím podarilo opravi┼ą a skr├í┼íli┼ą vstup do na┼íej ┼íkoly. ─Äakujeme v┼íetk├Żm za pomoc a spolupr├ícu.

Pom├íhame skr├í┼í─żova┼ą okolie ┼ík├┤l - Z┼á Nobelovo n├ímestie
Ako vy─Źisti┼ą n├íhrobn├Ż kame┼ł | berino.sk

Ako vy─Źisti┼ą n├íhrobny kame┼ł?

Kahance na hroby na n├ís s pr├şchodom jesene vyk├║kaj├║ v ponuke obchodov na ka┼żdom rohu. Neodmyslite─żne toti┼ż patria k Sviatku v┼íetk├Żch sv├Ąt├Żch, ─żudovo povedan├ę du┼íi─Źk├ím.

Read More ┬╗
Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Nap├ş┼íte n├ím

Vyberte si slu┼żbu