1. Home
  2. /
  3. Nezaradené
  4. /
  5. Otvorené pozície

KAMENÁRSTVO BERINO

Otvorené pozície

Hľadáme kamenára Bratislava

Kamenárstvo s najväčším počtom pozitívnych referencii v Bratislave hľadá do tímu kamenára so skúsenosťami

Naše kamenárstvo sa špecializuje na kompletný servis kamenárskych prác a cintorínskej architektúry v Bratislave. Pri našej práci kladieme dôraz predovšetkým na spokojnosť zákazníkov, preto hľadáme zodpovedného, spoľahlivého a skúseného kolegu. Našim klientom ponúkame komplexné služby od návrhu cez základy a montáž, až po doladenie doplnkov. Používame iba kvalitné materiály ako je žula a mramor. 

Venujeme sa tiež výrobe kuchynských dosiek, kúpeľňových dosiek, obkladov krbov a iných výrobkov do domácnosti. Vyrábame aj dekorácie z kameňa, spomienkové tabule, pamätné tabule a iné autorské diela na mieru podľa požiadaviek klienta.

Prijmeme kamenára

Do nášho tímu prijmeme odborného a skúseného majstra kamenára, ktorý pracuje samostatne, kladie dôraz na detail a precíznosť práce, pretože nám nejde len o to aby celá práca dobre vyzerala, ale hlavne o to, aby našim zákazníkom slúžila dlhé roky. Pre viac informácií o pracovnej pozícií nás neváhajte kontaktovať.

Staňte sa súčasťou stabilnej spoločnosti.

Gravírovanie fotografií do kameňa | berino.sk

Gravírovanie fotografií do kameňa

Spomienky na našich milovaných, ktorý už nie sú snami sú tým najmocnejším čo máme. Pamiatku na zosnulého si môžeme uctiť a pripomenúť napríklad vo forme vygravírovanej

Read More »