Virtuálna spomienka

V─Ćaka virtu├ílnej spomienke m├íte mo┼żnos┼ą zaspom├şna┼ą si na zosnul├ęho a o┼żivi┼ą svoje star├ę spomienky. QR k├│d na pomn├şku je jedine─Źn├í pr├şle┼żitos┼ą ako pripom├şna┼ą ┼żivoty na┼íich najbli┼ż┼í├şch ─Źo najdlh┼íie.

V─Ćaka QR k├│du na pomn├şku m├┤┼żete uchova┼ą ┼żivotn├Ż pr├şbeh zosnul├ęho, jeho ├║smev i hlas pre v┼íetk├Żch, ktor├ş si pr├şdu ucti┼ą pamiatku k jeho pomn├şku.

Virtu├ílna spomienka | QR k├│d na pomn├şku

Strata bl├şzkej osoby je pre ka┼żd├ęho ─Źloveka ve─żmi bolestivou z├íle┼żitos┼ąou.┬á─îas plynie a┬á┼żia─ż, nevr├íti ─Źo vzal, zostan├║ len spomienky. Virtu├ílna spomienka predstavuje miesto kde m├┤┼żete o┼żivi┼ą pr├şbeh V├ím bl├şzkej osoby.┬á

N├ípisy na n├íhrobn├Żch kame┼łoch s├║ ─Źasto obmedzen├ę priestorom. V─Ćaka virtu├ílnej spomienke v┼íak m├íte mo┼żnos┼ą zaspom├şna┼ą si na zosnul├ęho a o┼żivi┼ą svoje star├ę spomienky. Virtu├ílna spomienka pom├íha bud├║cim gener├íci├ím objavi┼ą┬á ┼żivotn├Ż pr├şbeh na┼íich milovan├Żch zosnul├Żch.

QR k├│d na pomn├şku je jedine─Źn├í pr├şle┼żitos┼ą ako pripom├şna┼ą ┼żivoty na┼íich najbli┼ż┼í├şch ─Źo najdlh┼íie. Podstatou virtu├ílnej spomienky / QR k├│du na pomn├şku je zachova┼ą ─Źo najviac spomienok na svojich bl├şzkych zosnul├Żch, spomienok, ktor├ę m├┤┼żete odovzd├íva┼ą ─Ćal┼í├şm a ─Ćal┼í├şm gener├íci├ím.

Jednohrob

Ako funguje
virtuálna spomienka ?

M├íte z├íujem o virtu├ílnu spomienku / QR k├│d na pomn├şk? Nev├íhajte n├ís kontaktova┼ą s po┼żiadavkou. Za┼ílite n├ím obsah, ktor├Ż si ┼żel├íte ma┼ą vo virtu├ílnej spomienke na zosnul├ęho ( text, obr├ízky, vide├í ─Źi in├ę dokumenty). Vytvor├şme V├ím virtu├ílny ┼żivotopis, ku ktor├ęmu V├ím bude po ods├║hlasen├ş obsahu vygenerovan├Ż QR k├│d a vyroben├í platni─Źka s QR k├│dom, ktor├║ ulo┼ż├şte na pomn├şk / n├íhrobok.┬á┼Żivotopis zosnul├ęho m├┤┼że obsahova┼ą origin├ílne dokumenty, hist├│riu rodiny, pr├şbuzn├Żch ─Źi ┼ípeci├ílne ├║daje, fotografie a vide├í, ktor├ę vystihuj├║ jeho ├║smev, hlas a jedine─Źn├║ pr├ştomnos┼ą v na┼íich ┼żivotoch.

QR k├│d so ┼żivotopisn├Żm profilom zosnul├ęho si m├┤┼żete objedna┼ą so zaheslovan├Żmi d├ítami iba pre V├ís a Va┼íu rodinu, alebo sa m├┤┼żete podeli┼ą o svoje spomienky s n├ív┼ítevn├şkmi hrobov├ęho miesta verejn├Żm profilom zosnul├ęho. Virtu├ílnu spomienku si tak bude m├┤c┼ą pozrie┼ą ka┼żd├Ż, kto m├í vo svojom telef├│ne aplik├íciu pre ─Ź├ştanie QR k├│dov. ─Żudia tak m├┤┼żu behom prech├ídzky po cintor├şne detailnej┼íie zaspom├şna┼ą na svojich predkov, sl├ívne osobnosti ─Źi spozna┼ą minulos┼ą in├Żch zosnul├Żch.

1.

Pod─ża vzoru vypln├şme ┼żivotopis zosnul├ęho

2.

Spolu s vyplnen├Żm ┼żivotopisom n├ím za┼ílete fotografie, vide├í alebo dokumenty

3.

Vytvor├şme podstr├ínku zosnul├ęho a vygenerujeme QR k├│d

4.

Vytvor├şme hlin├şkov├║ platni─Źku s QR k├│dom

5.

Platni─Źku s QR k├│dom nain┼ítalujete na pomn├şk

6.

Cez ─Ź├şta─Źku QR k├│dov si m├┤┼żete pozrie┼ą ┼żivotopisn├Ż profil zosnul├ęho vo svojom smartphone

Vyrozpr├ívajte pr├şbeh svojho milovan├ęho v─Ćaka virtu├ílnej spomienke / QR k├│du na pomn├şku

Hlin├şkov├í platni─Źka s QR k├│dom - Strieborn├í

Strieborn├í hlin├şkov├í platni─Źka s QR k├│dom a virtu├ílnou spomienkou na zosnul├ęho v rozmere 4×4 cm. Jednoduch├í mont├í┼ż na pomn├şk alebo in├ę ─żubovon├ę miesto na n├íhrobku zosnul├ęho v─Ćaka vode-odolnej samolepiacej 3M p├íske.

V─Ćaka unik├ítnemu odkazu na QR k├│de sa m├┤┼żete jednoducho cez smartf├│n podeli┼ą o ┼żivotn├Ż pr├şbeh v├í┼ího milovan├ęho zosnul├ęho. Virtu├ílna spomienka m├┤┼że obsahova┼ą origin├ílne dokumenty, hist├│riu rodiny, pr├şbuzn├Żch ─Źi ┼ípeci├ílne ├║daje, fotografie a vide├í.

Virtu├ílna spomienka | QR k├│d na pomn├şku

Hlin├şkov├í platni─Źka s QR k├│dom - Zlat├í

Zlat├í hlin├şkov├í platni─Źka s QR k├│dom a virtu├ílnou spomienkou na zosnul├ęho v rozmere 4×4 cm. Jednoduch├í mont├í┼ż na pomn├şk alebo in├ę ─żubovon├ę miesto na n├íhrobku zosnul├ęho v─Ćaka vode-odolnej samolepiacej 3M p├íske.

Virtu├ílna spomienka / unik├ítny QR k├│d n├ím umo┼ż┼łuje uchova┼ą vz├ícne chv├şle, hist├│riu rodiny, ┼żivotn├Ż pr├şbeh i fotografie a vide├í na┼íich bl├şzkych na ve─Źnos┼ą pre v┼íetk├Żch, ktor├ş si pr├şdu ucti┼ą pamiatku k ich pomn├şku.┬á

Virtu├ílna spomienka | QR k├│d na pomn├şku

Grav├şrovanie QR k├│du na kame┼ł

Chceli by ste vygrav├şrova┼ą QR k├│d s virtu├ílnou spomienok priamo na pomn├şk? ┼Żiadny pobl├ęm, grav├şrovanie v├ím zrealizujeme priamo v dielni n├í┼ího kamen├írstva. Grav├şrovanie QR k├│du na kame┼ł je v┼íak mo┼żn├ę len pri dodan├ş nov├ęho pomn├şka/n├íhrobn├ęho kame┼ła. Kv├┤li ─Źitate─żnosti odpor├║─Źame grav├şrovanie iba na tmav├Ż kame┼ł, na farebn├Ż kame┼ł odpor├║─Źame hlin├şkov├║ platni─Źku.

V─Ćaka unik├ítnemu odkazu na QR k├│de sa m├┤┼żete jednoducho cez smartf├│n podeli┼ą o ┼żivotn├Ż pr├şbeh v├í┼ího milovan├ęho zosnul├ęho. Virtu├ílna spomienka m├┤┼że obsahova┼ą origin├ílne dokumenty, hist├│riu rodiny, pr├şbuzn├Żch ─Źi ┼ípeci├ílne ├║daje, fotografie a vide├í.

Cena virtu├ílnej spomienky / QR k├│du na pomn├şku

Virtuálna spomienka

95
  • Spracovanie d├ít
  • Vytvorenie virtu├ílnej spomienky zosnul├ęho
  • Korekt├║ra a schv├ílenie
  • Pren├íjom miesta na serveri na 3 roky
  • V├Żroba QR k├│du na hlin├şkov├║ platni─Źku so samolepiacim ┼ít├ştkom

Prenájom miesta na serveri

Pred─║┼żenie
30
  • Pren├íjom miesta na serveri na
    3 roky

Vytla─Źenie QR k├│du

Op├Ątovn├ę vytla─Źenie k├│du
15
  • vytla─Źenie QR k├│du na hlin├şkov├║ tabu─żku so samolepiacim ┼ít├ştkom

Virtu├ílna spomienka - naj─Źastej┼íie ot├ízky

Virtu├ílnu spomienku m├┤┼żete vytvori┼ą pre kohoko─żvek, kto n├í┼í svet opustil. Ale napr├şklad i pre seba a odovzada┼ą tak svoj pr├şbeh ─Ćal┼í├şm gener├íci├ím.┬á

Zavolajte n├ím, alebo n├ím nap├ş┼íte a objednajte si vytvorenie virtu├ílnej spomienky. ┼Żivotopisn├Ż profil zosnul├ęho V├ím vytvor├şme my. Sta─Ź├ş n├ím posla┼ą texty, fotky, vide├í ─Źi in├ę dokumenty na email info@berino.sk

┼Żivotopisn├Ż profil zosnul├ęho si m├┤┼żete zobrazi┼ą iba ak pozn├íte jeho URL adresu. QR k├│d ktor├Ż V├ím vygeneruje obsahuje URL adresu / webov├ę prepojenie na ┼żivotopisn├Ż profil zosnul├ęho.

Platni─Źku s QR k├│dom m├┤┼żete umiestni┼ą na ─żubovoln├ę miestno na n├íhrobku, pomn├şk, urnov├Ż hrob, plaketu, pam├Ątn├║ tabulu, alebo ak├Żko─żvek in├Ż typ pam├Ątn├şku.

Pokia─ż bude V├í┼í QR k├│d po┼íkoden├Ż alebo sa strat├ş, po┼íleme V├ím nov├Ż.┬á

Máte záujem o virtuálnu spomienku?

Virtu├ílna spomienka je jednoduch├Ż sp├┤sob ulo┼żenia inform├íci├ş o zosnulom formou QR k├│du. Priamo pri hrobovom mieste m├┤┼żete z├şska┼ą inform├ície o zosnul├Żch. Hlin├şkov├í platni─Źka je vhodn├í na v┼íetky typy n├ípisn├Żch dosiek a epitafy.

Zachovajte ─Źo najviac spomienok na svojich bl├şzkych zosnul├Żch. Spomienok, ktor├ę m├┤┼żete odovzd├íva┼ą ─Ćal┼í├şm a ─Ćal┼í├şm gener├íci├ím

Kontakt - Kamenárstvo Berino Bratislava

Zavolajte nám

Nap├ş┼íte n├ím

Vyberte si slu┼żbu